n-others

NINA DOBREV ~ With Julianne Hough went to At The Lakers Game

21. března 2013 v 23:37 | M*
Dále tady pro vás mám ještě dve videa kde můžeme vidět Ninu s její kamarádkou Julianne Hough šli společně na zápas Lakers v LA. Jedno video je z příchodu a druhé s odchod ze zápasu. Fotky z tohoto výletu přidám až zítra je jich dost a dneska už je pozdě. :) Nině to jako vždycky parádně slušelo! :)


NINA DOBREV ~ Nina leaves the 10th Annual John Varvatos Stuart House Benefit

14. března 2013 v 14:04 | M*
Jako další tady mám video, kde Nina odjížděla z Nedělní akce ohn Varvatos 10th Annual Stuart House Benefit v Los Angeles. Než nasedla do auta, rozločila se ještě se svojí tetou. :) Nevím jak vy ale mě by asi kleplo, protože ona odjíždí a někteří ji málem strčí ten papír s prupiskou až před obličej, (jako já se jim nedivím, taky bych chtěl podpis :D) ale Nina to hladce zvládla s úsměvem a všem vyhověla, to na ní miluju. :)


NINA DOBREV ~ They play funny scene with Conan O'Brian

13. března 2013 v 16:38 | M*
Objevilo se druhé video z té včerejší noční talk show Conana O'Briana. Tady u toho videa jsem nevěděl zda se mám smát nebo mít otevřenou pusu. Po kratším interwiu udělaly společně scénu, která měla dokázat že se Nina dokáže ubránit. Zajímalo by mě zda to měli nacvičené nebo to bylo prostě jen překvapení, protože jak se Nina dokázala vyhýbat, nebo když dostal Conan nebo Nina tou sklenicí přes hlavu, opět WAU? nebo au? :D Jestly to bylo pravé sklo, tak to potěš. :D Kromě toho, jsem se každopádně i dost zasmál. Je prostě úžasná! :)NINA DOBREV ~ At an event where Conan O'Brien talks about sex scenes

13. března 2013 v 16:17 | M*
Objevilo se video ze včerejší talk show Conana O'Briana, které se včera Nina zúčastnila. Conan vykládá Nině že každý den venku vídá plakáty s Vampire Diaries, dále mu Nina vypráví že když natáčely sex-scénu a byla u toho její maminka, že ji dávala radu jak to hrát/dělat líp :D. Nina měla na sobě nádherné šaty Monique Lhuiller které ji parádně seděly, také měla vlnité vlasy které se mi vždy na ni líbí, byla prostě úžasná.


NINA DOBREV ~ John Varvatos 10th Annual Stuart House Benefit - video

12. března 2013 v 19:09 | M*
Dále se objevilo krátké video s John Varvatos 10th Annual Stuart House Benefit fotky s této akce jsem přidal SEM. Jak už jsem psal byla úžasná, strašně jí to slušelo. :)

NINA DOBREV ~ Elton John AIDS Foundation Academy Awards - Backstage

11. března 2013 v 0:44 | M*

Dále se objevily fotky z Twitteru, na kterých můžeme vidět Ninu s Ianem a také Kevina Williamsona a Julii Plec - výkonné producenty Vampire Diaries. Fotky s Ianem a Ninou jsou nejlepší! :)Abxjof8a Adgdz4hh Abnpdnro Aczot8ge Acs6bda7

NINA DOBREV ~ Ocean Drive Magazine - Behind The Scenes Video

24. února 2013 v 15:50 | M*
Ocean Drive Magazine, téměř po pěti měsících zveřejnilo video ze zákulisí. V zaří se na jejich titulní straně objevila Nina fotky najdete TADY. Na konci videa, nás odkazují na jejich stránky ale bohužel na webu není video k nalezení, možná se objeví později. Nina je tam úžasná! :)

NINA DOBREV ~ Meeting an friend in Toronto

19. února 2013 v 22:45 | M*

Hned ze začátku se vám chci omluvit že jsem tady dneska nebyl, ale jsem nemocný, odpoledne jsem vám stihl přidat jen jeden článek a zapoměl napsat že jedu na vyšetření, což se protáhlo jelikož jsme scháněly ještě léky. Pokusím se to napravit zítra, ale jak se divám moc novinek není, uvidíme. :)

Jak už jsem vám psal, Nina je právě teď na čtyři dny v Torontu a dnes se objevila fotka, na které je se svou starou kamarádkou. Netroufám si odhadnou kde jsou, ovšem na fotce to Nině moc sluší a začínám si celkem zvykat na tu ofinu.acrAkNXB absAn1cx abzQuJ0f adpDcZAo

NINA DOBREV ~ Reveals ‘Multiple Main Characters’ May Die In This Season of ‘The Vampire Diaries’

27. října 2012 v 21:39 | M*
Nina byla v rádiu Ryan Seacrest, kde mluvila o Vampire Diaries. Většinu otázek máte přeloženou níže. Nina se bohužel nezůčastnila osobně jen telefonicky.Zemře v této sérii nějaká hlavní postava ?
"Ano zemře. A bude jich víc. Zatím se mluví aspoň o jedné nebo dvou, ale to se pořád mění. Nic není jisté dokud to nenatočíme. A ani pak."
Políbí Elena Damona ?
"Budou tam jasné momenty pokušení! Právě si prochází strašným emotivním kolotočem, protože se z ní stala upírka, tak její city k Damonovi, které byly předtím zamlčené, jsou teď silnější a začínají se znova probíjet ven. Takže podvolí se Elena tomu pokušení nebo ne ? Budeme si muset počkat!"
Bude mít někdo upíří miminko ?
"Pokud ano, doufám, že to nebudu já! Nechci být v tom tlustém kostýmu, prosím! Bylo by to hodně podobné Stmívání. Stalo se to pouze tam a my se chceme lišit."
Proč šla Nina k doktorovi, je těhotná ?
"Jsem v pořádku. Bylo to jenom taková ta každoroční prohlídka. Je to jenom tak, abyste se ujistili, že vám nic není."
Jak je na tom vztak Niny a Iana Somerhaldera ?
"Všechno jse dobře. Jsme v pohodě."

NINA DOBREV ~ "The Perks Of Being A Wallflower" Movie Stills

14. října 2012 v 22:42 | M*

Dále tady mám, dvě nové stills s filmu Perks of Being A Wallflower. Na té první je Nina úžasná! :)


adypRwue acqhIRmI

NINA DOBREV ~ Nina Dobrev Interview about Elena Gilbert

9. října 2012 v 7:07 | m
Dobré ráno, achjo zachvíly zase škola. Dneska tady pro vás mám
rozhovor s Ninou o Eleně jako upírce a Vampire Diaries.

NINA DOBREV ~ Nina Dobrev with Maria Quiban

3. října 2012 v 22:14 | M*
Dále tady mám rozhovor s Mariou Quiband. Je to záznam z živého vysílání tohoto rozhovoru, je to celkem i delší než "normální" rozhovor, vlastně je to 13 minutový live rozhovor. Nina mluví o Perks, taky o Eleně a Katherine. Taky mluví o svém pravém jméně. Je zase úžasná, strašně roztimilá! :)

NINA DOBREV ~ Nina Dobrev Enjoys Being A Wallflower

3. října 2012 v 21:51 | M*
Jako další novinku tady mám rozhovor ze studia FOX kde byla Nina v pořadu "Good Morning LA" . Nina mluvila hlavně aktuálně o TVD a taky jejím novém filmu Perks Of Being a Wallflower. Jako vždycky byla úžasná, miluju ten její úsměv! :)

NINA DOBREV ~ Book signing September (2012)

30. září 2012 v 22:35 | M*


Mám tady pro vás 8 fotek ze začátku září, kde Nina podepisovala autogramy. Byla úžasná! :)


advvf8yv abslkxRv aburneoN acuzzwxM aciri8jC abvhEXhT acheT5hp adgzC2fL

NINA DOBREV ~ Interview: Elena's New Life as a Vampire

29. září 2012 v 22:56 | M*
Další "starší" novinku kterou tady pro vás mám je rozhovor pro TV Fanatic kde
mluví Nina o Eleně a jejím "upírství" a celkově o celém TVD.

NINA DOBREV ~ Personal Photo

23. září 2012 v 23:10 | M*


Zítra vám tady dodám fotky z akce IHeartRadio Music Festival, teď tady pro vás mám osobní fotky ze zákulisí IHeartRadio Music Festival kde je Nina s kolegyněmi z TVD a ještě nějákými fanynkami nejspíš, jsou úžasné! :)

EDIT: (29.9.12) Objevila se další fotka z akce :)


acyMQf10 abwX7J0f


NINA DOBREV ~ Will there be a Vampire Diaries Movie

23. září 2012 v 22:18 | M*
Mám tady pro vás video-rozhovor z premiéry Perks kde mluví Nina právě o Perks a o The Vampire Diaries.

NINA DOBREV ~ With Fans

16. září 2012 v 0:28 | M*


Objevila se jedna fotka s fanynkou z Toronta, kde byla Nina
na Filmovém Festivalu na pemiéře Perks. Oběma to moc sluší! :)
'

actOeQ2e

NINA DOBREV ~ Speaks Russian in "Perks of Being a Wallflower" Interview

16. září 2012 v 0:12 | M*
Mám tady další video tentokrát rozhovor pro Teen.com, kde Nina mluví o Perks, o své postavě ve filmu a také odpovídá na otázky fanoušků. Zaujalo mě téma o tom jestly by si nechala udělat tetování. :)


NINA DOBREV ~ "The Perks Of Being A Wallflower" Invitation Video

15. září 2012 v 23:15 | M*
Pak mám tady pro vás video z dnešní autogramiády více TADY. Na videu vás Nina zve na dnešní večerní promítání Perks. Video bohužel ve špatné kvalitě protože je točené z boku.

NINA DOBREV ~ Fall 50. TV's Most Beautiful Women

15. září 2012 v 22:16 | M*
Mám tady žebříček 50. nejkrásnějších televizních hereček podle stránky examiner.com. Ninu najdeme hned na krásném 3.místě její kolegyně z The Vampire Diaries postupně níže Claire Holt (20.místo), Kat Graham (35.místo), Candice Accola (37.místo)

1. Kerry Washington, "Scandal"
2. Dianna Agron, "Glee"
3. Nina Dobrev, "The Vampire Diaries"
4. Sophia Bush, "Partners"
5. Gugu Mbatha-Raw, "Touch"
6. Cote de Pablo, "NCIS"
7. Blake Lively, "Gossip Girl"
8. Kristin Kreuk, "Beauty and the Beast"
9. Rachel Bilson, "Hart of Dixie"
10. Leighton Meester, "Gossip Girl"
 
 

Reklama
Copyright © 2012-2013 | Fansite | Biteme-Katherine
Hosting | blog.cz | desing #7