News

VELKÁ REKONSTRUKCE - HIATUS

29. března 2013 v 0:14 | M*


Nechtěl jsem, ale je to tady zase. Tentokrát je to z části škola, z části také blog. Na blogu je strašný bordel, musím to všeechno zpravit a vím že se to nedá s mým tempem zvládnout za třeba dva dny, navíc mě teď úplně opouštějí nápady. Zhrnu to, prostě místo hloupých omluv si dám na chvíly pauzu v brzké době se určitě ozvu jak jsem na tom a jak dlouho ještě. Doufám že mě chápete, affs nemažte si mě. :)

REKONSTRUKCE

23. března 2013 v 0:48 | M*


Jak vydíte nadpis na blogu začíná rekonstrukce. Rozhodl jsem se a doufám že vám to nebude vadit, blog bude zaměřený jen na Ninu. Stále se rozhoduju zda jen Ninu, nebo ještě někoho s TVD uvažoval jsem o Ianovi, ten ale moc novinek nemá, což zase nevadí, protože Nina už jich takhle má sama dost. :D Dále taky musím udělat nový desing a určitě počítejte s novýmy úvodnímy obrázky u rozcestníků. :) Jaký máte názor na rekonstrukci a vadí vám že blog bude jen o Nině? Zajímá mě váš názor. :)

EDIT 25.3 - Samozdřejmě zde budu přidávat novinky o TVD a podobně, jen už se nebudu zaměřovat na celý cast ale jen na Ninu. :) + Rekonstrukce bude trvat nejspíš celý týden, podle toho jak to bude ve škole a podobně.

Ask me?

13. března 2013 v 12:25 | M*

Jak vydíte v menu přibyla nová ikona s názvem "ask me" (zeptejte se mě). Stačí kliknout na ikonku ta vás přivede na profil tohoto blogu založený na ask.fm. Tam se mě můžete zeptat opravdu na cokoliv, ovšem respektujte soukromí :D doufám že vám budu ve vašich otázkách nápomocen a že se hlavně navzájem pochopíme. :D Stačí kliknout na ikonu pod tímto článkem nebo v menu. ↓

Far away, away ..

11. března 2013 v 14:17 | M*
http://25.media.tumblr.com/016bbedbe19e65d59163af9cd45a80cc/tumblr_mjcylyU5g61s5h36do1_500.gif
Přidal jsem novinky i starší příspěvky, tedy né všechny ale to doženu večer - snad. Teď se jdu chystat jedeme do kina a až přijedem jdu na návštěvu kde nevím jak dlouho se zdržím, každopádně se budu snažit přidat buď něco mězitím než půjdu, nebo jedině pak až večer. Čeká mě ještě akce John Varvatos 10th Annual Stuart House Benefit kde byla Nina včera, no a pak se ještě porozhlédnu po novinkách nebo budu dále opravovat galerii - možná jste si už všimli že první dva photoshooty už mají nové úvodní ikony. No nic musím se jít chystat. Tak zatím ahoj. :)

+ Pořád uvažuji zda na blogu založit rubriku Photo Of The Day, co myslíte vy?

Because, it's horrible

6. března 2013 v 0:09 | M*


Panejo, zase se hlásím s omluvou. Já vím že už jste určitě všichni naštvaní a myslíte si že na blog a vás kašlu a prostě, je to hrůza. Po dvoutýdnech jsem ve škole, musím všechno dohánět, navíc dneska měl narozky taťka takže jsem včera do jedné ráno dělal "tajnou výzdobu" a ráno hned do zubaře. Dneska jsme hned oslavovaly s přáteli, mezitím jsem se musel odpoledne prospat :D no a pak jsem vymýšlel šablonu do galerie, což mi absolutně nešlo, prostě hrůza! Navíc nemám ani šablonu na články takže můžu přidávat tak maximálně videa? Zítra zase jedem hned po škole pro dárek kamarádce, takže si myslím že zpátky budu minimálně tak v pět hodin, potom učení a pak doufám že už se konečně dokopu k blogu a všechno si udělám tak jak potřebuju, prosím!! Na přidávání mám tak částečně zítřek a doufám že celý Čtvrtek, protože v Pátek jdu na oslavu a v Sobotu máme zase ještě oslavu z rodinou, ale doufám že ráno něco stihnu přidat, v tu dobu bych už snad mohl mít šablony hotové. :D

+ Jestly jste si tohle všechno přečetly tak vás obdivuju. :D
(- Aff omluvte mě prosím, vydržte to ještě semnou, pak hned všechno dokončím-dodělám, prosím :))

Little Time

24. února 2013 v 18:07 | M*

Znovu se ozývám s omluvou. Tento výken byl pořádně nabytý ve Čtvrtek jsme dorazily pozdě, s čímž jsme nepočítaly proto se Pátek strašně táhl, pozdě jsem vstanul, pak přišla nečekaně návštěva, no a prostě nebyl čas. Včera jsme ráno ještě rychle jely do města pro dárek a odpoledne jsme vyrazily na narozeniny. Dnes jsem přidal pár článků ale je to bída, já vím. Jde tady ale o to, že se snažím jakkoliv vylepšit blog, proto chci opravit galerii, rozcestníky a podobně. Nebojte budu ale přidávat, možná jen v menším počtu, ale to potrvá tak pár dní, snad se nezlobíte. Jo a na pár dní mě prosím vynechte s obíhání, později to všechno napravím. :)

Round and Round

20. února 2013 v 22:43 | M*


Dneska už se svámi loučím a chci vám říct že tady zítra asi pravděpodobně nebudu. Ráno budem vstávat dost brzo, kolem půl osmé vyjiždíme do Rakouska, budeme tam ale jen jeden den, takže se zítra i vracíme. Počítáme že se vrátíme kolem sedmé nebo osmé a jestly budu vstávat tak brzo a v autě se potom neprospím, tak budu dost unavený a myslím že na blog nebudu mít ani pomyšlení. Takže doufám že se zítra nekoná nějáká kontrola nebo něco a jestly ano, tak mě prosím vynechejte, zapíšu se kdyžtak až v Pátek. Dneska jsem bohužel moc nestíhal, sháněli jsme ještě nějáké léky, takže jsem se doma moc dlouho odpoledne nezdržel. Přidal jsem jen pár spoilerů, neměl jsem moc náladu na dlouhé články a vlastně jich ani moc není. Tak se tady mějte a v Pátek semnou nejspíš zase počítejte, jestly bude nálada tak možná zítra večer ale stím bych si nebyl tolik jistý. :D Tak ahoj.

xoxo M*

Promise

16. února 2013 v 19:51 | M*

Pár z vás si určitě pamatuje že před několika měsíci chvíly předtím než jsem to tady zastavil, jsem vyhlásil daloby se říct soutěž TADY v které bylo že si jednoho vyberu a udělám mu desing na blog. Už před "přestávkou" této stránky jsem měl jasno komu ho udělám, je to moje oblíbené Affilates Anett. V poslední době mě zase chytla grafika a teď mám jen problém zda o něj má Anett pořád zájem, pokud ne budu muset udělat desing mé druhé volbě. Uvidíme.
Mimoto desing by mohla mít nastavený během dvou dnů :)

Jestly budeš mít o Desing zájem tak mi napiš na email biteme-katherine@seznam.cz :

BLOG:
HESLO:
A všechny popisky které chceš mít v menu:

xoxo M*

HIATUS - na dva týdny

11. ledna 2013 v 21:34 | M*


Ahoj, jak vidíte nadpis mluví za vše. V posledních dvou týdnech musím dohnat školu a ne nmít nerva z toho co přidám na blog, nebo to že si myslíte že na vás kašlu. Prostě to teď vůbec nestíhám a potřeboval jsem něco "pozastavit". Doufám že ne nebudete zlobit, prosím Affilates o to aby si mě nevymazali. Jinak všem přeji - už dobudoucna ať máte s vysvědčení minimální nervy. Tak se mějte. :)

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!

31. prosince 2012 v 17:45 | M*


Ahoj, přesně po týdnu vám sem píšu abych vám znovu popřál. Přes Vánoce a svátky nebylo moc času přidávat - filmy (pohádky :D) ale nešlo jen o to ale třeba o návštěvy známých, nebo rodiny nebo ještě rychle něco vyřídit či nakoupit :D. Zachvilku se budu muset jít chystat vyrážím pryč, oslavit Nový rok, doufám že i vy ho pořádně oslavíte :D! Tímto bych vám samozdřejmě chtěl popřát KRÁSNÝ A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK! Snad jste v tomto roku dosáhli toho, čeho chtěli a já doufám že další rok bude o dost lepší, tedy pro mě. Tak ještě jednou ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK VŠEM! :)

Přeje váš admin M*

VESELÉ VÁNOCE!

24. prosince 2012 v 10:59 | M*

Než začnu, chtěl bych vám všem oznámit že se vám za celý ten čas co jsem tady nebyl omlouvám a doufám že se už v příšťím roce polepším a tou hroznou neaktivitou, chtěl bych vám - těm co tady semnou zůstaly i kvůli nekativitě poděkovat za vytrvalost jakou semnou musíte mít ale děkuju i těm co odešly, protože i já sám bych nesjpíš měl "dalo by se říct vztek"." A proto se i já se přidávám k Vánočním gratulantům a přeju vám krásné prožití Vánočních svátku, hlavně zdraví vám i vaší rodině - bohatého ježíška a hlavně ať se vám splní vaše přání a dostanete dárky o kterých jste snily. Prostě krásné a veselé Vánoce vám přeje blog biteme-katherine.blog.cz a váš admin M*." :)

A doufám že teď se už budeme častěji vídat. Šťastné a veselé!

Zásek?

12. listopadu 2012 v 18:06 | M*
http://24.media.tumblr.com/tumblr_md79ta4YVZ1qdz3mzo1_250.gifhttp://24.media.tumblr.com/tumblr_md79ta4YVZ1qdz3mzo2_250.gif

Jsem strašný, já vím. Strašně moc se omlouvám že jsem tady nebyl a neaktualizuju to tady ale je toho stále víc víc, začíná mi to lézt na mozek a já nic nestíhám! Celý týden i minulý jsem byl zaneprázdněný a snažím se vám tady něco přidat ale opravdu to nejde, uvažoval jsem o dnešku ale měli jsme "výlet" do Osvětimi vyjely jsme o půl sedmé a zrovna před chvilkou jsme se vrátily. Jsem strašně unavený, jdu hned spát a navíc jsem ještě nemocný, takže fájn! Opravdu to nemohlo příjt v lepším týdnu než v tomto - SAKRA! Prostě musím se zpravit a začít vám tady znova přidávat novinky prostě mi všechno roste až na hlavu a bohužel to někdy nezvládám (Navíc jsem v devítce a potřebuju dobré výsledky). Dneska sem už asi nic nepřidám ale budu se snažit opravdu přidat něco už zítra a podobně. Prosím AFF ať si mě nemažou a nikde nezapojují a doufám že semnou mají pevnou vůli a vydrží to semnou. :) Tak se mějte. :)

Live while we're young!

27. října 2012 v 22:16 | M*
http://25.media.tumblr.com/tumblr_mciopp2Iu41qf2zyko1_500.gif
Nadpis článku přesně odpovídá animaci. Nechci tady o ničem mluvit, nevěděl jsem jak oznámit že přidávám nové foky jen tak že to napsat zde, přidávat samozdřejmě ještě budu do doby než dojdou novinky :D. Jen chci po vás rychlou odpověď do komentáře. Rozhoduji se že začnu dělat nové úvodní ikony k článkum a potřebuji vaši odpověď zda souhlasíte nebo ne, do článku stačí napsat jen klidně číslovka 1 nebo 2. Všem děkuju ta odpověď :). Jinak nové fotky si můžete prohlédnout TADY. :)

Takže tady je návrh na nové úvodní fotky. :)

Will be fine, I'm back.

25. října 2012 v 23:38 | M*
http://media.tumblr.com/tumblr_mcd3c0lpNN1rxtbf5.gif
Tak, jsem konečně tady. Nemůžu říct že jsem tady nemohl být už v Pondělí, pravda je že vlastně mohl, ale nemohl bych dělat jakoukoliv grafiku a nic podobného. Dneska už jsem konečně na notebooku, ale od Pondělí mám doma PC, je starší ale výkonný bohužel je v něm nějáká chyba která brání přehrávat videa a bohužel moc nekomunikuje s blogem. No nic teď už konečně půjdu na novinky - spoilery a ostatní.

HIATUS

21. října 2012 v 21:52 | M*
'

Pěkný večer, píšu vám sem v strašné rychlosti protože musím vyhlásit krátký HIATUS. Ode dneška budu bohužel bez notebooku, ale máme ještě PC které je teď navíc v opravně, takže bych tady měl přes týden už příjt, bohužel než zase stáhnu programy a udělat ikony bude to chvilku trvat. Teď vážně nevím jestly tady budu už příchozí tři dny nebo až ve čtvrtek večer. Tak se sváma dočasně loučím, prosím AFF ať si mě nemažou ať mě nikam nezapojujou, omlouvám se.

xoxo M*

You better run run run!

7. října 2012 v 22:08 | M*
Čusky :D, omlouvám se vám že jsem tady včera už nebyl a ani dneska odpoledne ale byly jsme na výletě a včera hrál Harry Potter kterého miluju už odmalička :D a pak dávaly Bilboard Music Ardwards. Ale abych nebyl neaktivní, alespoň jsem začal dělat ikony k epizodám které musím přidat tento týden protože v Pátek už nás čeká první díl ze 4.série! Takže budu mít tento týden hoodně napilno. Chtěl bych udělt ještě nový desing, navíc už musím vyhlásit výherce o desing a přidávat novinky bude toho strašně moc, takže doufám že mi to všechno výjde! Možná že tady nebudu více odpoledne ale budu tady určitě! Teď půjdu přidávat novinky :)

PS: Přidány nové fotky TADY a TADY.

Over 1000 visitors!

5. října 2012 v 23:11 | M*


Je to tady! Ta chvíle na kterou jsem se tak strašně mooc těšíl. Můj blog konečně dovršil 1000átého návštěvníka na biteme-katherine. Moc všem děkuju a hlavně těm kteří se sem pravidelně vrací, v poslední době jsem si všiml že sem pravidelně chodí moje oblibená aff Anett za což jí moc děkuju a snažím se jí to oplácet. Jak jsem vám psal ani jsem neměl čas sem přidávat ohlášení o tom že je tady další stovka za co jsem byl strašně rád, poslední zprávu o návštěvnícíh jsem vám tady dával 4.záři kdy jich bylo na blogu 400. Takže za měcí a pár dní přesně za 31 dní navštívilo můj blog dalších 600 lidí z čehož jsem nesmírně rád. Ještě jednou moc děkuju všem kteří navstěvují můj blog :).

EDIT: Omlouvám se za velikost obrázku neuvědomil jsem si že ho dělám tak strašně velký :D

TOPlist

Desing na přání?

23. září 2012 v 23:33 | M*


Nemůžu uvěřit že to sem píšu, protože jsem se dlóuho rozhodoval zda mám či ne.

Psal jsem vám tady jestly bych měl založit katalog, psaly jste že ano ale do doby než nějáké designy udělám mě napadl takový menší nápad. Pokud bude někdo o mojí tvorbu stát tak mu udělám desing ale pokud vás bude víc bude to něco jako soutěž. Desing udělám jen jednomu a toho si vyberu já osobně. :)

"Mám ale podmínku, ať mi sem nepíše ten kdo bude na design doslova naléhat. Teď je toho všeho moc a já se snažím nebýt jen na blogu tak vás prosím ten kdo to vyhraje bude muset počítat z maximální dvoutýdenní rezervou možná dřív ale opravdu nevím jak budu stíhat nebo jak na tom budu z nápady."

POKUD BUDETE O DESING STÁT, PROSÍM DO KOMENTÁŘE VYPLNĚ TOHLE.

- Tvůj blog:
- Nevadí ti časová rezerva?:
- Ským chceš desing?:
- Až bude desing hotový, na email mi pošleš tvé heslo abych ti ho mohl nastavit-souhlasíš?:

xoxo M*

We are never ever back together

13. září 2012 v 15:58 | M*
Ahojda! :D dneska mám v celku dobrou náladu, já vím včera jsem nebyl přítomný ale víte jak to je když jste nemocní a naví jsem dělal pro Sis. Animé desing s Ianem. No abych řekl pravdu dvakrát z něho nadšený nejsem ale jo líbí se mi a líbí se i jí což je hlavní :). Dneska postupně přidám akce a nově zveřejněné stills z 4.řady. Kdyby jste chtěly tak na desing se můžete podívat v celém článku a budu moc rád za jaký koliv komentář a příjmu i kritiku. :)

EDIT: Mám otázku, kdybych chtěl rozjet rubirku designy na přání, měl by někdo zájem? :)
Birthday Cake!

9. září 2012 v 12:08 | M*
Ahoj, asi začnu zase omluvou za malou aktivitu. Ale mám pro to dobrý důvod. Chtěl jsem vám to napsat už ve Středu ale byly jsme ze školou na výletě a sjížděly jsme vodu na loďkách a po tom co jsme přijely jsem lehnul a spal. Jak mluví nadpis ve Středu jsem měl taky ještě narozeniny takže je pravděpodobné že jsme celý týden slavily. Odteď se vám budu zase pilně věnovat možná z malýma přestávkama :D protože jsem zase nachlazený (super!)

EDIT: Omlouvám se Affs že je neobíhám, vše napravím :)

Over 400 visitors!

2. září 2012 v 22:33 | M*

TOPlist

Vím že řeším každou stovku ale slibuju že po 1000 teda jestly bude :D už to budu přidávat jenom po 500. A opět vám opakuju jak jste úžasná a že jste nejlepší! :) Děkuju moc, za všechno i když vím že v poslední době to šlo z tuha nebyl jsem moc aktivní ale budu se to snažit napravit. Opět děkuju všem moc vám děkuju! :)

Over 300 visitors!

28. srpna 2012 v 11:52 | M*


TOPlist

Páni! přesně před 10dny jsem sem přidával návštěvnost se 100 a dnes se podívám na návštěvnost a o 200 lidí více! Děkuju vám jste úžasní moc jste mě překvapily děkuju! Opakuju se ale jste opravdu nejlepší! :)


Monday party, Tuesday party, Wednesday OK!

28. srpna 2012 v 10:26 | M*Ahoj, asi začnu tím jak se omlouvám za svojí tento týdení neaktivitu, omlouvám se ale u nás byl odpust a to víte, kolotoče, v noci domů a ráno spaní do 12:00 :D. No ale včera skončil a já se vám od dnešního odpoledne začnu zase věnovat. Začnu photoshootama, dneska bych už měl mít hotové 2011. A pokud to půjde rychle zvládnu i 2012. Jinak se ještě jednou omlouvám mým SB. Jestly jsem se měl někde zapsat nebo pomoct z něčím tak se omlouvám.

EDIT : Miluju tu fotku, miluju Caroline :D)

Over 100 visitors!

18. srpna 2012 v 15:04 | M*


TOPlist

Je to tady, můj blog ještě není pořádně rozběhlý a už ho navštívilo dohromady 100 lidí.Moc vám děkuju, jste nelepší ! :)
 
 

Reklama
Copyright © 2012-2013 | Fansite | Biteme-Katherine
Hosting | blog.cz | desing #7